Collection: Snacks
-
Mamas Guava Bars
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.00 USD -
Farmers Market Finds Quarterly Subscription
Regular price $59.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $59.00 USD -
Farmers Market Finds Monthly Subscription
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.99 USD -
Banana Jerky
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Organic Strawberry Fruit Roll Ups
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.00 USD -
Green Olives
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Olive Tapenade
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Organic Peppered Beef Jerky
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Organic Beef Jerky
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Black Truffle Parmesan Flavor
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USD -
Maple Bacon Flavor
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USD -
Coconut Flavor
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.00 USD -
Caramelized Onion & Honey
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $22.00 USD -
Datyl Pepper & Lime
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $22.00 USD -
Olive Oil & Sea Salt
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $22.00 USD -
Pickled Peppers
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Peperonata
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Eggplant in Oil
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Vegan Caviar Truffle Perlage
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $50.00 USD -
Truffle Butter
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $30.00 USD -
Truffle Cream Cheese
Regular price $33.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $33.00 USD -
Mother Bean Brownies-Grab-n-Go (6)
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $28.00 USD -
Matcha Nirvana Mini Donut-(8)
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USD -
Matcha Dreamer Mini Donut- (8)
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USD